Учнівське врядування

Христос Воскрес! Воскресне й Україна

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОСКРЕСНЕ Й УКРАЇНА!

ЗА ВСІ СТРАЖДАННЯ,

СВОЇ Й ЧУЖІ ГРІХИ,

ОСВЯЧЕНА, СОБОРНА

І ЄДИНА.

ДЕРЖАВО, ТИ ЖИТИМЕШ

НА ВСІ ВІКИ!

 Христос переміг смерть і воскрес. Простягнув руку назустріч людям і сонцю. Великодні дзвони сповістили про перемогу життя над смертю. І так буде завжди. Це вічний закон життя…

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

У ці святкові дні хочеться вірити, що українці переможуть, а  на рідній землі запанує довгоочікуваний  мир та спокій.  Для того, щоб це сталося швидше, щоб зберегти найцінніше — людські життя, ми всі повинні стати Воїнами Світла. Кожен з нас має оголосити мобілізацію у своїй душі і працювати на перемогу.  Кожен на своєму місці повинен  допомагати матеріально і морально тим, хто воює на Сході, їхнім родинам, належно шанувати тих, хто поліг за волю, за наш спокій, за наше мирне життя. Україна нині потребує наших максимальних зусиль. Лише так переможемо, воскреснемо.

Учнівський , педагогічний та батьківський  колективи Соколовобалківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів третій рік поспіль у рамках проекту «В єдності ми сила»  провели акцію « Пасхальні смаколики для українських військових».

12 квітня  через місцеву волонтерку Юлію Солодку було передано на передову 165 пасок, написано близько сотні вітальних листів .

Дирекція школи висловлює щиру вдячність всім учням, педагогам, технічним працівникам школи  , батькам за активну участь у акції та патріотичну налаштованість. Нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі. Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я!

Фото-звіт

no images were found

   

Хто із спортом дружить, завжди буде дужим

здоров’я

23-24 березня 2017 року було проведено І (районний) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», у якому взяли участь учні 1-11 класів з 18 навчальних закладів. Конкурс, що проводився з метою активізації молодіжного руху за здоровий спосіб життя, виявив підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ, СНІД, інфекції, що передаються статевим шляхом. Учасники заходу та їх керівники продемонстрували майстерність та творчість у підготовці до виступу.

Програмою фестивалю передбачався конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій. Окремо були проведені та підведені підсумки конкурсів фотографій та плакатів.

Під час виступу, дотримуючись принципів культури,толерантності, емоційності, учасники намагалися донести глядачам важливість здорового способу життя. Одна за одною виходили на сцену команди, показуючи глядачам і журі своє бачення здорового способу життя. Говорили про серйозні речі учні жартома, мовою пісні, танцю, показували дотепні драматичні сценки та прості гімнастичні й акробатичні вправи. Слід зазначити, що всі конкурсанти певною мірою відзначилися – хтось оригінальністю, артистичністю, інші розсмішили глядачів своєю інсценізацією чи здивували фізичною вправністю. Загалом конкурс відрізнявся багатогранним підходом до розкриття теми, різноплановістю, майстерністю та оригінальністю. 

За рішенням журі    команда  «Юність» Соколовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла почесне ІІ місце.

Переможцем  у конкурсі фотографій( І місце) став учень 9 класу Зінченко Олександр.

Фото-звіт

no images were found

   

ОДЯГНИ ВИШИВАНКУ – ВШАНУЙ ПАМ’ЯТЬ КОБЗАРЯ

Кожної весни на початку березня в нашій країні вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка. Не забули про великого Кобзаря і учні Соколовобалківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

10 березня в нашій школі було проведено акцію «Одягни вишиванку – вшануй Кобзаря».

Метою акції не лише одягнути вишиванки – споконвічний символ духовності української нації, а звичайно ж і вшанувати таким чином пам’ять великого поета.

Учні власноруч виготовили та поклали гірлянду до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка. З метою сприяння піднесення престижу української мови й літератури в молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, вихованню почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю діти біля пам’ятника декламували вірші Великого Кобзаря, поета світового рівня.

Вшановуючи пам’ять Тараса Шевченка, ми зобов’язані не лише згадувати його заклики й заповіти, а й прислухатися до них, слідувати за ними. Стараймося дивитися на світ, на долю нашої України Тарасовими очима, тоді це буде найсвітліший, найкращий і найбільш розумний погляд.

Заступник директора школи з виховної роботи Маслак О.Т.

Фото-звіт

no images were found

     

ARVE Error: Not a valid thumbnail URL or Media ID given

В Україні стрімко набирає популярність флешмоб 22 Pushup Challenge, метою якого є підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримка воїнів та популяризація здорового способу життя.

Сучасну назву флешмоб з віджиманнями отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З’ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки. Пізніше цю цифру уточнили і знизили до 20 (7403 ветерана армії США покінчили життя самогубством в 2014 році).

 Для попередження самогубств серед ветеранів був започаткований рух #22Kill, на сайті якого можна пожертвувати гроші на допомогу ветеранам, а також ведеться рахунок віджимань.

В Україні на початку 2017 року естафета набула масового характеру, але як це часто відбувається у нас, про збір коштів забули…

Прийшов і наш час долучитися до Флешмобу #22PushupChallenge.

Приймаємо  запрошення від учнів Андріївської загальноосвітньої санаторної школи –інтернат ІІ ступеня та приєднуємося  до флешмобу “22 віджимання” на підтримку українських військовослужбовців, ветеранів та воїнів #АТО.

 Також закликаємо  приєднуватися до волонтерського руху та надавати посильну матеріальну допомогу нашим військовим.

Нам потрібно не лише віджиматися, але і морально та матеріально підтримувати   хлопців, які беруть участь у бойових діях.

Через місцеву волонтерку Юлію Солодку ми передаємо газети учнівського самоврядування «Повернися живим!» та «валентинки –життя», бо в  час війни, смертей, несправедливості, сліз, людського горя, холоду наші хлопці з горячими серцями захищають територію і незалежність України заради кожного з нас. 

Нехай ці сердечні подарунки додадуть солдатам впевненості у тому, що їх люблять і з нетерпінням чекають їхнього повернення до рідних домівок. До речі, наш Флешмоб називається: #22PushupChallenge_ РеальнаПідтримка  

ВЕСЕЛКА – 2017

Мій талант, наче сонце, горить, Мій талант в небі зіркою сяє. Мій талант – ця хвилююча мить, Наче квітка горить і палає.

З метою патріотичного виховання дітей та молоді засобами мистецтва; виявлення, підтримки кращих вихованців, юних талантів, колективів; виховання шани та любові до українського народного мистецтва, підвищення художньої майстерності вихованців 17 лютого в приміщенні Драбинівського Будинку культури відбувся зональний етап районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка», в якому взяли участь і учні нашої школи. Молодша та середня групи танцювального колективу «Перлина» виконали танці «Закаблуки», «Нєпосєди», «Черевички», учень 6 класу Косенко Михайло прочитав гумореску В.Г.Кічі «Лист бабусі», ансамбль «Співаночки» виконав «Веселкову пісню», тріо  «Барви»  – пісню «Сад молодий», брати Юрій та Віктор Поглазови – пісню «Я і ти». Затамувавши подих слухали глядачі вірш Л.Лєгостаєвої  «Пам’яті українському солдату» який читала учениця 11 класу  Феріма Єлизавета. З великим запалом вів нашу програму учень 10 класу Куліш Дмитро. Журі огляду-конкурсу відзначило кращі номери програми, а Феріма Єлизавета візьме участь у відбірковому етапі до обласного огляду-конкурсу. Адміністрація школи щиро дякує художньому керівникові танцювального колективу «Перлина» Кравець Наталії Анатоліївні, всім вчителям школи за підготовку до конкурсу та учнів, які приймали активну участь.

Фото-звіт

no images were found

 

 

 

Життя – це сміх, а школа – сльози, для нас же школа – сміх крізь сльози!

SAM_2163Такими словами свій виступ розпочала команда Соколовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів   25 січня на фінальній грі шкільних  команд КВК району.

Цього дня в залі було шумно , змагалося п′ять  команд.

Соколовобалківську школу представляла команда “КМТЗ” .  Кавеенщики змагалися у  номінаціях: візитка,  біатлон, конкурс капітанів «Традиції моєї школи, які постійно порушуються» та домашнє завдання на тему :“Шкільні традиції”. Учні дуже цікаво й завзято мріяли, на біатлоні жартами розважали журі та присутніх у залі.

          Нарешті, підведення підсумків: зіркова команда «КМТЗ» у складі : Грека Валерія, Колодочки Крістіни, Куліша Дмитра, Солодовник Людмили, Киричка Віктора, Сочки Ігора зайняли ІV місце. «Ми не перші , але найкращі»,- такими словами команду підбадьорила керівник Зінченко Тетяна Миколаївна. Учні доклали багато зусиль, щоб гра була настільки цікавою, що глядачі та учасники не помітили, як журі стало підбивати підсумки та оголошувати переможців.

Усі команди були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Фото-звіт

no images were found