ТИЖДЕНЬ МИРУ «Разом заради миру; повага, безпека та гідність для всіх»

ТИЖДЕНЬ МИРУ

«Разом заради миру; повага, безпека та гідність для всіх»

 Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі!

Хай у міцних обіймах всі народи

Ідуть у майбуття через віки. 

Кожного року в усіх куточках Землі 21 вересня відзначають міжнародний день Миру.

В нашій школі 18 – 22 вересня було проведено тиждень Миру «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх”. Переглянути відео 😛

Протягом тижня було проведено урок – мандрівку «Мир і дружба» для учнів 1 – 2 класів,  виховний захід «Ми за мирне небо України» для учнів 3 – 4 класів, години спілкування «Миру в Україні бути» для учнів 5 – 6 класів, квест «Естафета миру» для учнів 7 – 8 класів та круглий стіл «Збереження миру: обов’язок чи життєва необхідність?» для учнів 9 – 11 класів. 

В рамках відзначення дня Миру 21 вересня було проведено загальношкільну лінійку «Безцінне слово – МИР, страшне слово – війна», під час якої  хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загину у роки Другої Світової війни визволяючи Новосанжарщину, всіх,  хто загинув на барикадах майдану та тих, хто загинув на сході нашої країни. Діти взяли участь у  флеш-мобі «Голуб миру». Учні 1 – 7 класів долучилися до акції «Голуб миру в зону АТО» і їхні пташенята полетіли до бійців на передову. Серед учнів 5 – 11 класів проведено конкурс патріотичних композицій «Бажаємо Миру Україні» .

Цього року композиції символізували  єдність і цілісність України.  До виставки учні та вчителі готувалися заздалегідь. Підбирали ескізи, квіти, назви композицій та девізи.  Усі учасники конкурсу, мовою квітів, прагнули передати складну суспільну обстановку в Україні та любов до рідної землі і свого народу. Даний захід ще раз підтвердив життєву істину: квіти – це символ краси людини, вони є відображенням радості, смутку, переживань. Цей конкурс став не тільки масовим заходом, але справжнім дійством, яке сприяє патріотичному та естетичному вихованню учнів.

Цей день надав унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи та поваги до різних націй.

Усі заходи мали на меті донести важливість понять «мир» і «злагода», необхідність дотримання принципів гуманності, свободи, добра, поваги, толерантності.

Можливо наш приклад  надихне інших  дітей приєднатися до Всесвітнього руху « Ми за мир !», а дорослих  ще й змусить  замислитися, що для нас  найдорожче – це мир і злагода в сім’ї,  у своїй школі, Україні, на нашій чудовій планеті Земля. І  будуть намагатися зберігати мир  на всій планеті в ім’я  нашадків.  

Хай мир панує на землі,

Щоб діти не боялись,

Щоб дорослі не вагались,

Щоб всі ми  – усміхались!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*