Свята

Веселий голос першого дзвінка  моїй землі надію провіщає

Свято першого дзвоника чи не найважливіше в житті кожної людини. Хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам’яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати свою першу вчительку, яка на довгі роки залишилася в серці.

         Цього року  на урочистій лінійці з нагоди Свята знань у Соколовобалківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  традиційно виносили  прапор України,  звучав  Державний Гімн і першими на лінійку були запрошені учні 11 класу   разом з першокласниками.

          Директор школи  Світлана Борисівна  Земляна  привітала зі святом шкільну родину і подякувала усім, хто долучився до ремонтних робіт і підготовки школи до нового навчального року. Завдяки їх старанням учні навчатимуться в сучасних чистих світлих та затишних кабінетах, здобуватимуть знання, щоб у подальшому гідно розбудовувати своє власне життя та життя рідної країни.

   На урочисте свято з нагоди Дня знань завітали сільський голова  Каленіченко Світлана Миколаївна,мяка побажала дітям натхнення та оптимізму. Традиційно не з пустими руками завітали до школи і  представники Полтавської газонафтової компанії. Прес – секретар  Гурєєва Катерина  Юріївна та директор з безпеки Клименко Василь Володимирович   подарували  першокласникам  шкільні ранці та набори для творчості.

     Багато теплих слів лунало в цей день від вчителів, батьків, першокласників та  одинадцятикласників.

Традиційно обов’язковою умовою свята

 Першого вересня є перший урок . Останні роки для першого уроку обирають найбільш важливі теми в житті народу. Адже учень має знати сучасну історію, яка твориться на його очах, а також вивчати минуле. Лише знаючи цей матеріал, дитина стане в майбутньому повноправним членом суспільства і зможе впливати на творення майбутнього.

Аналізуючи минуле і застосовуючи його в сучасності, можна відзначити, що перший урок в 2017-2018 навчальному році  був  спрямований на виховання гуманістів і справжніх патріотів.

Тематика перших уроків:

 1 класі «Ми – діти України»

2 клас «Україна – держава європейська»

3 клас «З Україною в серці»

4 клас « Все, що рідне хай нам буде найдорожче і святе,

             Рідна віра, рідна мова, рідний край наш над усе»

5-6 клас урок –квест «Я – громадянин України_ європейської країни»

8 –  9 клас «Волонтерська діяльність як фундамент громадянських та загальнолюдських цінностей»

10 клас « Людина. Особистість.Громадянин»

11 клас « Поважає європейські цінності – будую сучасну Україну»