Спортивне життя

Вітаємо переможців

8 вересня на стадіоні «Нові Санжари» відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту та спортивні змагання з міні-футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ступенів і шахів серед учнів ЗОШ І-ІІ ступенів.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, який висловив слова вдячності всім тренерам ДЮСШ, вчителям фізичної культури, юним спортсменам, ветеранам спорту та привітав з Днем  спорту усіх,  хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь 15 команд юнаків, які були розподілені на 4 групи, в яких ігри проходили по коловій системі.

До ½ фіналу вийшли 4 кращі команди: Нові Санжари, Соколова Балка, Руденківка та Малий Кобелячок,  які далі змагалися за олімпійською системою з вибуванням. Тож у півфіналах зустрілися юні спортсмени з Руденківської ЗОШ, які переграли однолітків з Малоко Кобелячка з рахунком 2:1, та юнаки з Соколової Балки та Нових Санжар, де перемогу здобули учні Соколобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 3:0.

 У матчі за ІІІ місце Новосанжарські юнаки були кращими за Малокобелячан (3:1), а у фіналі впевнену перемогу здобули спортсмени з Руденківської ЗОШ (4:1).

  Кращими гравцями змагань з міні-футболу були визнані: Власенко Тарас та Дігтяр Антон з Руденківської ЗОШ, Куліш Дмитро з Соколової Балки та Фрольцов Микола з Новосанжарського НВК. 

 Команди-призери були відзначені грамотами відділу освіти та футбольними м’ячами від районної федерації футболу, переможці отримали ще й спортивний кубок.