Серця віддаємо вчителю

Учителем не кожен може бути,  Не кожне серце вміє говорить…  Учитель лише той, хто вміє чути,  Окрилити, навчити і любить.  Тендітну душу ласкою зігріти  І добротою ниву засівать,  Безмежно, щиро цілий світ любити  І дітям усього себе віддать. 

Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, дерева вдягаються в осінню позолоту, а над землею пламеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День учителя. Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, їх забувають і відроджують. Але День учителя святкувався завжди. Традиційно відзначили його в Соколовобалківській школі. Переглянути відео 😀  В нашій школі працюють люди кожне слово яких наповнене глибинним змістом та певною філософією. Це освічені, інтелектуальні, добрі, виховані особистості, яким кожен учень має право довіряти на всі сто відсотків. Цей день завжди проходить в нашій школі по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій.  Учні підготували святковий концерт « Серця віддаємо вчителю». Діти вітали своїх вчителів піснями , танцями та іншими виступами . Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості. Також учні підготували плакати  з привітаннями своїм вчителям. Вчителі , в свою чергу , подякували всім за подароване свято , позитив і гарний настрій. Також висловила подяки та нагородила почесними медалями педагогічний та технічний персонал школи за нелегку шляхетну працю, розуміння тієї відповідальності, яка покладена на працівника у сфері освітніх послуг.

Учитель наче диригент,  Його оркестр — маленькі діти.  Урок — це чарівний момент,  Де можна щиро порадіти.  Бо діти, ніби мудреці  Працюють і відповідають. 

І радісні хвилини ці,  Що так частенько випадають.  Учитель! Твій оркестр звучить!  І буде жити поки й віку.  Яке це щастя — просто жить…  То ж хай оркестр звучить без ліку! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*