Ранкова зарядка з користю для здоров’я

Ранкова зарядка з користю для здоров’я

Одні люди вранці зарядку роблять, а інші ні. І кожна людина обгрунтовує свої переконання із цього приводу. Адже у зайнятих ділових людей просто немає на це часу, вони планують свій робочий графік і збираються на роботу. Це і є їх головним аргументом, чому вони не роблять ранкову зарядку. Ті ж, хто робить зарядку вранці, стверджують, що вони швидше пробуджуються таким чином і укріплюють своє здоров’я. Найцікавіше, що і серед останньої категорії людей дуже багато ділових людей.

Ранкова зарядка: користь

Користь ранкової зарядки незаперечна, навіть якщо на неї зовсім не вистачає часу. Мудрі древні китайці стверджували, що навіть десятихвилинна ранкова зарядка приносить таку ж користь, що і півгодинне денне тренування.

Роблячи вранці зарядку, ми тим самим посилаємо організму сигнал прокинутися і підбадьоритися. І це допомагає йому краще реагувати на різні психічні і фізичні зовнішні подразники протягом дня.

Ранкова  зарядка: навантаження на м’язи

Дуже велике навантаження м’язам вранці давати не варто. Такі тренування краще перенести все ж на післяобідній час. Вранці просто потрібно розім’яти м’язи і суглоби, дати поштовх для злагодженої роботи внутрішніх органів. Ранкова розминка допомагає зменшити ризик появи травм протягом дня. Адже існує деякий ризик потягнути м’яз не лише під час занять професійним спортом, але і в звичайному повсякденному житті. Подібних побутових травм можна уникнути в 90% випадків, якщо робити вранці зарядку.

Врахуйте, що над силу виконувати зарядку немає необхідності. Спочатку потрібно налаштуватися і знайти мотивацію, для чого ви це робите.

Ранкова  зарядка: з чого почати?

Якщо вам важко почати, помасажуйте спершу кисті рук. Трохи потріть долоні одну з одною, поки вони не почервоніють. На декілька секунд стисніть кулаки. Потім розітріть і розімніть пальці рук.

–  Походіть босоніж по кімнаті відразу ж після сну, перекочуючись з п’яти на носок, як би пружинячи при цьому.

–  Після цього зробіть десять нахилів вперед. Відчуйте при цьому, як розтягується поперековий відділ хребта.

–  Прогніть тулуб назад, а таз – вперед, підтримуючи себе руками під поперек. Раз 10 повторіть цю вправу.

–  Нахиляйтеся управо і вліво по 10 разів.

–  І останнє: уздовж вертикальної осі скручуйте тулуб, як би розглядаючи, що у вас знаходиться за спиною. Теж 10 разів.

Через тиждень після того, як ви станете робити зарядку вранці, ви вже побачите перші позитивні результати.