Новорічна казка провела учнів на зимові канікули

Новий рік – пора щирих побажань та привітань.  З Новим роком! З новим щастям!  На порозі Рік Новий – Добрий, світлий, чарівний.  Щастя, злагоду – усе, хай до хат він вам несе!

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, до дійств, які відбуваються безпосередньо на святкових ранках

Новий рік у нашій уяві завжди готує зміни.  З оптимізмом чекаємо, що наступний 2018 рік стане роком здійснення наших мрій і сподівань. Тому до його зустрічи дуже важливо набути святкового настрою. Напередодні всі учні школи дружно готувалися до свята : прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, плакати, вивчали  вірші, пісні, готували новорічні вітання. Мабуть, кожен хотів би, щоб Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно, адже  існує думка: як зустрінеш свято Нового року, так його і проведеш.

        Отож,  в нашій школі новорічні свята діти  зустріли на «ура».

Розпочавши зранку новорічні пригоди для початкових класів, святковий настрій поступово передався до  старшокласників.

Новорічні програми складалися  з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами  на одному подиху  і сприяли чудовому  настрою в залі.

      Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень нового 2018 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*