Ціннісне ставлення до себе

Тиждень основ здоров’я  

«Подбай про своє здоров’я  сам» 

 Здоров’я школярів багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і практичних навичок, які сприяють збереженню здоров’я. На даний момент школа відіграє велику роль у розвитку здоров’я дитини, ставлення до нього, реальних дій і вчинків, які створюють умови для набуття здорового способу життя.

   Згідно плану роботи школи та з метою збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу, їх чіткого усвідомлення про небезпечні і шкідливі чинники, що виникають у навколишньому середовищі, формування умінь і навичок у створенні безпечних умов життєдіяльності у середовищі перебування, моделювання дій школярів у різних надзвичайних та екстремальних ситуаціях  у Соколовобалківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 20 – 24 лютого 2017 року проведено тиждень основ здоров’я «Подбай про своє здоров’я  сам».

   Вчителями основ здоров’я Гецко Н.І. та Поглазовою Л.А. було організовано  різноманітні заходи. Розпочався тематичний тиждень  із загальношкільної лінійки, де було оголошено план проведення тижня  «Подбай про своє здоров’я  сам».

У вестибюлі школи пройшла публіцистична виставка «Зроби вибір на користь здоров’ю». Учні активно взяли участь у конкурсі малюнків «Шкідливі звички та їх вплив на здоров’я підлітків».  На протязі тижня діти ознайомилися із відеоматеріалами «Недопустимість насильства у сім’ї», «ВІЛ  – шляхи інфікування».

Класоводи 1 – 4 класів провели виховні години «До нас завітали вітаміни», а також вікторину «Абетка харчування». Класні керівники середньої ланки провели виховні години «Здоров’я і харчування. Овочі, фрукти, молочні продукти, їх  значення для росту і розвитку дитини» (5 – 6 класи), «Профілактика йододефіциту» (7 – 8 класи). А старшокласники дискутували на тему «Чи слід легалізувати легкі наркотики».

Вчителем основ здоров’я Гецко Н.І., було проведено ряд практичних занять щодо поліпшення знань правил дорожнього руху, дорожніх знаків та розмітки.

Класні керівники провели з учнями такі бесіди: «Життя без цигарок», «Поняття про джерела струму, їх небезпечність для життя і здоров’я людини».

 «Тиждень  основ здоров’я» в школі допоможе учням осягнути глибину проблеми, усвідомити, що здоров’я включає різні компоненти, допомогти виявити першопричини порушення здоров’я, набути знань та вмінь, які сприятимуть збереженню фізичного, соціального й психічного здоров’я. Заходи, які проводились впродовж «Тижня основ здоров’я» формують в учнів прагнення до постійного покращення свого способу життя та виховують свідоме ставлення до свого здоров’я.

no images were found