Англійська мова

Тиждень англійської мови

 Підвищення освітнього рівня і якості володіння англійською мовою, розвиток творчої активності учнів, активізація всіх форм позакласної роботи, підвищення інтересу до мови, розвиток загального кругозору, підвищення культурного рівня – мета проведення тижня англійської мови у школі.

Кожного року тиждень іноземної мови показує, що інтерес до вивчення англійської мови учнями нашої школи не знижується. Всі класи із задоволенням беруть участь у заходах. Предметний тиждень має велике загальноосвітнє,виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює культурологічний кругозір школярів, але й сприяє розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і, як наслідок ,підвищує мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни.

З 6 по 10 лютого у Соколовобалківській школі проходив тиждень англійської мови. Програма тижня була насиченою і різноманітною. Головним принципом проведення тижня було залучення учнів усіх класів, незалежно від рівня знань іноземної мови, пропонуючи їм посильні завдання.

Учні 1 та 2 класу виконали «Цікаві завдання», у яких продемонстрували свої знання з англійської мови.

Свої творчі здібності молодші школярі проявили у конкурсі малюнків «I learn English»

 Цікавим для дітей був перегляд мультфільмів англійською мовою, який подарував їм безліч позитивних емоцій.

Результати тижня були оголошені на загальношкільній лінійці. Переможці нагороджені грамотами.

Предметний тиждень англійської мови проведений на достатньому методичному рівні, успішно, результативно, був задіяний творчий потенціал як учнів, так і вчителів. Залучаючи учнів до творчої роботи, вчителі іноземної мови забезпечили їх цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності. Всім дітям була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах, або підтримувати своїх однокласників.

Вчитель англійської мови Марченко Ю.В.

Фото-звіт

no images were found